Wysyłka i czas realizacji zamówienia
Zakupione towary wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Klient może dokonać wyboru sposobu dostarczenia przesyłki w momencie zamawiania towaru.


Koszty wysyłki
DoręczycielPaczka do 20 kgPaczka od 20 do 30 kgPaczka od 30 do 40 kg
Firma kurierska DPD16,70 PLN19,50 PLN49,00 PLN


Czas realizacji zamówienia, to czas, po którym zamówione produkty zostaną dostarczone do Klienta. Na czas realizacji składa się czas potrzebny na skompletowanie zamówienia oraz czas jego dostawy, który jest zależny od wyboru sposobu dostawy przez Klienta w formularzu podczas składania zamówienia (dostawa firmą kurierską , dostawa Pocztą Polską).

Termin dostarczenia paczki to zwykle 2-5 dni roboczych od momentu złożenia i potwierdzenia zamówienia lub zaksięgowania płatności. Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.
W przypadku braku danego towaru w magazynie termin ten może się wydłużyć. Klient zostanie poinformowany o stanie zamówienia i będzie mógł podjąć decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, oczekiwanie na kompletne zamówienie, anulowanie całości zamówienia).
Wszystkie towary pakowane są starannie w opakowania zabezpieczające przed uszkodzeniem w czasie transportu.